Akkentli, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na körüklü efe çizmesi hediye etti.

Akkentli, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na körüklü efe çizmesi hediye etti.

 Akkentli, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na körüklü efe çizmesi hediye etti.
30 Ağustos 2023 - 18:48

ydın Büyükşehir Belediyesi Batı Bölge Koordinatörü Fatih Akkentli, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na körüklü efe çizmesi hediye etti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Aydın Büyükşehir Belediyesinin Söke’de yapacağı hizmetlerin temel atma töreni ve 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle düzenlenecek korteje katılmak için Aydın'a geldi.

Kuşadası ve Söke Belediyelerini ziyaret eden Kılıçdaroğlu, ardından Söke'de düzenlenen toplu temel atma törenine katıldı. Burada açıklamalarda bulunan ve çalışmalarından dolayı Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'ndan övgüyle söz ederek 2024 Yerel Seçimleri için Başkan Çerçioğlu'nun adaylığını açıklayan Kılıçdaroğlu'nu binlerce Aydınlı alkışlarıyla destekledi.

Konuşmasının ardından Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ile adeta zafer pozu veren CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na bir hediye de Aydın Büyükşehir Belediyesi Batı Bölge Koordinatörü Fatih Akkentli ve CHP Söke İlçe Başkanı Ali Kemal Özcan’dan geldi. Akkentli ve Özcan, Kılıçdaroğlu'na Söke’ye özgü olan körüklü Söke çizmesi ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kahverengi körüklü çizmeli portresini hediye etti.

Söke körüklü çizme takdimi esnasında Akkentli’nin “ Sayın genel başkanım Gazi Mustafa Kemal Atatürk dünyaya önemli mesajlar vereceği zaman, dış ülkelerin önemli temsilcilerini ağırlayacağı zaman kahverengi körüklü çizme giyer öyle karşılarmış” dediği duyuldu