KUŞADASI BELEDİYESİ YOL YAPIM ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

KUŞADASI BELEDİYESİ YOL YAPIM ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

KUŞADASI BELEDİYESİ YOL YAPIM ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR
08 Mayıs 2024 - 11:56

Kuşadası Belediyesi, kent genelinde yürüttüğü yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Kuşadası’nın farklı noktalarında eş zamanlı olarak yaşama geçirilen çalışmalar ile kent her geçen gün daha güvenli ve konforlu yollara kavuşuyor.

Kuşadası Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, son olarak Soğucak Mahallesi 1455. Sokakta yeni yol açma çalışmasına başladı. Camiatik Mahallesi Güneş Sokak’ta yol söküm çalışması sürerken daha önce zemin düzeltme işlemi yapılan İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü binasının ön yolunda trimer malzeme serimi gerçekleştiriliyor.

Acil Müdahale Birimi ise altyapı kurumları tarafından  yürütülen çalışmalar nedeniyle bozulan yol ve kaldırımları kısa süre içerisinde eski haline getiriyor. Son olarak Türkmen Mahallesi Tunay Sokak ile Günay Sokak’ta doğal gaz dağıtım şirketi Enerya tarafından yapılan çalışmanın ardından kısa süre içerisinde gerekli bakım ve tamiratı yapan ekipler 7/24 esasına göre mesai yapıyor.