EFELER BAYRAM COŞKUSUNU GENÇLİK ŞENLİĞİ İLE TAÇLANDIRACAK

EFELER BAYRAM COŞKUSUNU GENÇLİK ŞENLİĞİ İLE TAÇLANDIRACAK

EFELER BAYRAM COŞKUSUNU GENÇLİK ŞENLİĞİ İLE TAÇLANDIRACAK
16 Mayıs 2024 - 13:52

Efeler Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle Umurlu Mahallesi’nde Gençlik Şenliği düzenleyecek.
Efeler Belediye Başkanı Anıl Yetişkin ve çalışma arkadaşları 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın coşkusunu Gençlik Şenliği ile süsleyecek. Birbirinden renkli etkinliklerin yer alacağı şenliğe Umurlu Mahallesi Meydanı ev sahipliği yapacak.
18 Mayıs Cumartesi günü 11.00 – 20.00 saatleri arası gerçekleştirilecek etkinlikte; çocuklar ve gençler için oyun parkurları, yüz boyama etkinlikleri, palyaço gösterileri yer alacak. Gün boyu ücretsiz ikramların da yapılacağı organizasyonda; Efeler Belediyesi Kent Orkestrası da birbirinden güzel şarkılar seslendirecek.
Efeler Belediye Başkanı Anıl Yetişkin, “19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı hepimizin gurur ve mutluluk duyduğu tarihimizin en özel günlerinden biri. Bayram coşkumuzu Gençlik Şenliği’nde hep birlikte yaşamak için çocuklarımızı, gençlerimizi ve ailelerini 18 Mayıs Cumartesi günü Umurlu Mahalle’mize davet ediyorum” dedi.