TDP'den Kuşadası'nda gövde gösterisi

TDP'den Kuşadası'nda gövde gösterisi

TDP'den Kuşadası'nda gövde gösterisi
11 Ağustos 2022 - 08:50

 

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Kuşadası İlçe Başkanlığı'na atanan Gökhan Ögmen, iki günde partisine 300 yeni üye kazandırdı. Siyasete hızlı bir giriş yapan esnaf Ögmen'i TDP Genel Başkanı Mustafa Sarıgül ve Aydın İl Başkanı Selçuk Yasan tebrik etti.

"Yeni üyelerle gücümüze güç katan başkanımıa başarılar"


Törende konuşan İl Başkanı Yasan, kentte teşkilatlanma çalışmalarına devam ettiklerini belirterek, "Kuşadası, Aydın'ımızın dünyaya açılan pencerelerinden bir tanesi. Biz de bu güzel ilçemizde partimizin ilçe başkanlığına Kuşadası'nın sevilen esnaflarından Sayın Gökhan Ögmen’i atadık. Sağ olsun kendisi, göreve ne kadar hazır olduğunu bize kısa sürede kanıtladı. İki günde partimize 300 yeni üye kazandırdı. Yeni üyelerle gücümüze güç katan Gökhan başkanımıza görevinde başarılar diliyoruz. Kurucu İlçe Başkanımız Sayın Emrah Yapalı'ya da partimize bugüne kadar yaptığı hizmetler için çok teşekkür ediyoruz" dedi.

 

"Sarıgül'den tebrik telefonu"


Canlı bağlantı ile törene katılan TDP Genel Başkanı Sarıgül de, Ögmen'i tebrik etti. Kuşadası İlçe Başkanı Ögmen de, "Başkanlık görevini bana layık gören Genel Başkanım Sayın Mustafa Sarıgül ve genel merkez yönetimi ile İl Başkanım Sayın Selçuk Yasan başta olmak üzere tüm partililerime teşekkür ediyorum. Güzel bir ekip kurup partimin ilçemde başarılı olması için elimden geleni yapacağım. Bana inananların güvenlerini boşa çıkarmayacağıma eminim" dedi.
Konuşmasını tamamlayan Ögmen ile Yasan, yeni üyelerin yakalarına parti rozetlerini taktı.