Reklam

Muşlular Derneği üyeleri Alıcık ile bir araya geldi

Muşlular Derneği üyeleri Alıcık ile bir araya geldi

Muşlular Derneği üyeleri Alıcık ile bir araya geldi
14 Ekim 2023 - 08:30

MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık;" Siyasette gücümüzü ve güvenimizi hemşerlerimizden alıyoruz." 14. Olağan İl Kongresinde yeniden MHP Aydın İl Başkanı Seçilen Haluk Alıcık ve yönetim kuruluna ziyaretler devam ediyor.
MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık;" Siyasette gücümüzü ve güvenimizi hemşerlerimizden alıyoruz."
14. Olağan İl Kongresinde yeniden MHP Aydın İl Başkanı Seçilen Haluk Alıcık ve yönetim kuruluna ziyaretler devam ediyor.
Aydın Muşlular Derneği Başkanı Orhan Aşık ve Yönetim Kurulu Üyeleri , KAMUSEN e bağlı sendika temsilcileri, Kadir Kütükoglu ve Büşra Elmaskaya ziyaretleri sonrası , Girne Mahallesi sakinleri ve esnafların düzenlemiş olduğu Aşüre hayrına katılan Başkan Alıcık ve yöneticiler vatandaşlarla bir araya geldi.
Hemşerilerinin , sivil toplum kuruluşlarımızın ve dava arkadaşlarının ziyaretlerinin çok değerli ve anlamlı olduğunu söyleyen başkan Alıcık; "Siyasette gücümüzü ve güvenimizi hemşerlerimizden alıyoruz.
"Komşum nasılsın?" , "Hemşerim nasılsın?" , "Efem nasılsın?" diyerek birlik ve beraberliğimizi ,Türk ve Türkiye Yüzyılı hedefini benimsemiş dünya görüşü ne olursa olsun tüm hemşerilerimizle güçlendiriyoruz."dedi.