İş insanı Rıdvan Eşin: "Gençlerin kaçtığı değil , gençlerin gelmek için can attığı bir ülke olmamızın önü açın…"

İş insanı Rıdvan Eşin: "Gençlerin kaçtığı değil , gençlerin gelmek için can attığı bir ülke olmamızın önü açın…"

İş insanı Rıdvan Eşin:
17 Eylül 2023 - 21:56

Aydın'ın sevilen İş insanı Rıdvan Eşin: "Gençlerin kaçtığı değil , gençlerin gelmek için can attığı bir ülke olmamızın önü açın" mesajı yayımladı.
Eş,n sosyal medyasından yaptığı paylaşımda, şu ifadeleri  kullandı:,
"Dünü , bugünü bilmeden ve yarına ilişkin bir öngörü sahibi olmadan , değişim adı altında sadece görev yapan insanları değiştirirseniz sonuca gidemezsiniz , eğitim, adalet , sağlık , tarım , hayvancılık , teknoloji daha daha pek çok konuda öncelikle hedeflerinizi belirlemeniz , bu hedeflere ulaşmak için gerekli meteryalleri hazırlamanız, diğer gelişmiş dünya ülkelerinin bu konudaki çalışmalarını irdeleyip,ortaya konacak bir yol haritası ile sonuca gitmeniz gerekirken bunu yapmayıp , ahbap çavuş ilişkisi içerisinde , liyakat kavramında uzaklaşıp sadakat endeksli ilişkiler ile bu ülkenin gelişimine katkı sunamazsınız.
Halen vakit varken , bir kez olsun sizden sonrakilere huzurlu , güvenli , adil ve iyi bir ülke bırakmanın vicdani sorumluluğunu yerine getirin. Karşılıksız , çıkarsız , menfaatsiz.
Yüreğinizde merhamet kalmadıysa Çanakkale şehitliğine gidip o gün düşünmeden canını seve seve veren gencecik atalarımızın hatırasını yad edin , belki kendinize gelirsiniz de , onların verdiği mücadeleden ders alırsınız. Güçlü devlet güçlü bireylerden oluşur, güçlü bireyleri bulmanın yoluda eşit şartlarda bir yarıştan geçer eşitliği sağlamak için adil olun. Gençlerin kaçtığı değil , gençlerin gelmek için can attığı bir ülke olmamızın önü açın…"